فرمان جنجالی احمدرضا عابدزاده به پسرش

دیارمیرزا گفته می شود احمدرضا عابدزاده به پسرش امیر توصیه کرده در پایان فصل قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده و به تیمی برود که فرصت بازی پیدا کند امیر عابدزاده در اوایل فصل لیگ برتر که به پرسپولیس پیوست هرچند می دانست شاید تعداد کمی بازی به او برسد اما هیچ گاه گمان […]

دیارمیرزا گفته می شود احمدرضا عابدزاده به پسرش امیر توصیه کرده در پایان فصل قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده و به تیمی برود که فرصت بازی پیدا کند

امیر عابدزاده در اوایل فصل لیگ برتر که به پرسپولیس پیوست هرچند می دانست شاید تعداد کمی بازی به او برسد اما هیچ گاه گمان نمی برد که نتواند حتی یک دقیقه بازی رسمی برای پرسپولیس انجام دهد.

به گزارش تماشاگر دات نت امیر عابدزاده با آمال و آرزوهای زیاد به پرسپولیس پیوست اما از بدشانسی او نیلسون سنگربان برزیلی پرسپولیس آن قدر خوش درخشید که دیگر مجالی برای بازی امیر عابدزاده مهیا نشد.

با توجه به احتمال زیاد تمدید قرارداد نیلسون با پرسپولیس و همچنین توجه به این نکته که پرسپولیس ها قصد دارند یک سنگربان مطمئن دیگر را به خدمت بگیرند به نظر می رسد در فصل جدید لیگ برتر نیز فرصت بازی به امیر عابدزاده نرسد.

گفته می شود احمدرضا عابدزاده به پسرش امیر توصیه کرده در پایان فصل قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده و به تیمی برود که فرصت بازی پیدا کند.

باید تا پاین فصل به انتظار نشست و دید آیا این اتفاق روی می دهد.

Share