حضور جلیلی سه شنبه در جامعتین بررسی می شود

به گزارش دیارمیرزا سخنگوی جامعه روحانیت مبارز: دولت این تحلیل را دارد که در این اختلاف ها برنده ما هستیم و انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم خواهد رسید و اصولگرایان چاره ای جز انتخاب کاندیدای دولت ندارند. حجّت الاسلام سالک سخنگوی جامعه روحانیت مبارز طی گفت و گو با خبرنگار پارلمانی رویداد در خصوص […]

به گزارش دیارمیرزا سخنگوی جامعه روحانیت مبارز: دولت این تحلیل را دارد که در این اختلاف ها برنده ما هستیم و انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم خواهد رسید و اصولگرایان چاره ای جز انتخاب کاندیدای دولت ندارند.

حجّت الاسلام سالک سخنگوی جامعه روحانیت مبارز طی گفت و گو با خبرنگار پارلمانی رویداد در خصوص آرایش ائتلاف ها با توجه به شرایط به وجود آمده در ثبت نام ها و حضور دکتر جلیلی در عرصه گفت:« بستر برای حضور هر کسی که در خودش توانایی مدیریت کشوری با این وسعت را می بیند در صحنه فراهم هست».
وی افزود: آقای جلیلی و امثالهم حتماً در خودشان چنین توانایی ای را دیده اند که وارد عرصه شده اند.
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در خصوص سخنان دکتر ولایتی مبنی بر احتمال انتخاب آقای جلیلی به عنوان خروجی مد نظر جامعتین گفت:« الان بحث جامعتین را نداریم، احتمالاً سه شنبه این هفته بحث خواهد شد و معلوم می شود نقطه نظرات آقایان در ارتباط با خروجی این موضوع در بین اصولگرایان چه خواهد بود».
سالک در خصوص تلاش دولت برای ایجاد دوقطبی هاشمی مشایی گفت: تحلیل دولت این بود که با توجه به اختلاف اصلاح طلبان و اصولگرایان خط سومی باید بیاید و آن خط سوم را خودشان می دانستند، لذا حدود سه ماه قبل خط سه را در روزنامه ایران کلید زدند و آنجا بحث هایی کردند، این نکته مهمی است چون ما اصفهانی ها خط سه را بهتر از هر کسی می فهمیم که ماجرا پشوانه آن در قضایا چه هست.
وی افزود: آنها این تحلیل را دارند که در این اختلاف ها برنده ما هستیم و انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم خواهد رسید و اصولگرایان چاره ای جز انتخاب کاندیدای دولت ندارند ولی آنچه از هوشیاری مردم و معیارهای مقام معظم رهبری که مدام تکرار می کنند پیش می رود امیدواریم انتخابی بشود که مورد نظر همه جامعه به خصوص اصولگرایان باشد.

Share