تلفن همراه‌تان را پرسرعت کنید +عکس/دانلود

به گزارش دیارمیرزا تلفن های همراه گاهی بی مورد بسیار ضعیف می شوند و نمی دانید به چه دلیل این اتفاق رخ داده است و به مرور دستگاه هر روز بیشتر از روز گذشته شما را اذیت می کند. در این موارد مشکلات فنی می تواند وجود داشته باشد اما بزرگترین مشکلی که هست نبود […]

به گزارش دیارمیرزا تلفن های همراه گاهی بی مورد بسیار ضعیف می شوند و نمی دانید به چه دلیل این اتفاق رخ داده است و به مرور دستگاه هر روز بیشتر از روز گذشته شما را اذیت می کند.

در این موارد مشکلات فنی می تواند وجود داشته باشد اما بزرگترین مشکلی که هست نبود حافظه برای رم شما است چرا که نمی تواند به درستی کارش را انجام دهد پس باید برنامه های اضافی به موقع بسته شوند.

نرم‌افزار Fast Reboot Pro یک ریست را در گوشی شما شبیه‌سازی می‌کند، آن هم با بستن همه‌ی برنامه‌ها (که قابل تنظیم است) و باز کردن دوباره‌ی آن‌ها که باعث می‌شود مقدار RAM اضافه که هر برنامه اشغال کرده خالی بشود و به‌این طریق گوشی شما سرعتی بیشتر از قبل داشته باشد. این برنامه دارای تنظیمات گوناگونی است،

می‌توانید انتخاب کنید تا با هربار آنلاک کردن موبایلتان عملیات Fast Reboot به‌طور خودکار یک مرتبه انجام شود، یا می‌توانید برنامه‌ریزی کنید که در ساعتی مشخص گوشی به‌طور خودکار Fast Reboot شود. سازنده‌ی این برنامه معتقد است با استفاده از Fast Reboot سرعت کلی گوشی شما در انجام وظایف بیشتر خواهد شد. برای اجرای این برنامه به اندروید ۲.۲ و بالاتر نیاز دارید.

برای دانلود اینجــــــــــــــا را کلیک کنید.

Share