اعطای زمین ۸۰۰۰ متری توسط نامزد احتمالی ریاست جمهوری

به گزارش دیارمیرزا و به نقل از  شبکه اطلاع رسانی دانا، انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که در ۲۴ خرداد ماه سال ۹۲ برگزار خواهد شد، از چندماه گذشته بخش عمده ای از فضای سیاسی و رسانه ای کشور تحت الشعاع این رخداد مهم قرار گرفته است، و این روند با آغاز ثبت نام نامزدها سرعت و […]

به گزارش دیارمیرزا و به نقل از  شبکه اطلاع رسانی دانا، انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که در ۲۴ خرداد ماه سال ۹۲ برگزار خواهد شد، از چندماه گذشته بخش عمده ای از فضای سیاسی و رسانه ای کشور تحت الشعاع این رخداد مهم قرار گرفته است، و این روند با آغاز ثبت نام نامزدها سرعت و هیجان یشتری به خود گرفته است.

در این ایام نامزدها سعی دارند با شیوه های مختلف و رایزنی ها و حتی دادن وعده ها و امتیازات خاص  توجه بخشی از مردم را به سمت خود جلب و در این رقابت سیاسی قوی را از رقیبان خود بربایند.

در همین راستا در چند روز گذشته یکی از کاندیدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری یازدهم  با جمعی از همدانیهای مقیم تهران دیداری را برگزار کرده است که در این جلسه قول هایی برای اعطای برخی تسهیلات و امکانات از سوی این کاندیدا ، به آنها داده است.

بنابراین گزارش در این جلسه قرار شده است  کاندیدای مورد نظر زمینی به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع را به همدانیهای مقیم تهران واگذار کرده و  همچنین با پیگیری های لازم مجوز ۱۰ الی ۱۲ طبقه تراکم در منطقه سعادت آباد شهر تهران برای آنها صادر شود تا در امور فرهنگی و ساخت مسجد ز آن استفاده شود.

این جلسه که با حضور یکی از نمایندگان شهر همدان در هتل بابا طاهر تهران برگزار شده است. در این جلسه این نماینده در حمایت از نامزد مورد نظر سخنرانی نیز کرده است.

علاوه بر این نماینده، چند تن دیگر از جمله (ح-غ، خ و ه) که برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران  ثبت نام کرده اند و مورد حمایت این کاندیدا هستند نیز از جمله افرادحاضر در این نشست بودند.

این فرد کاندیدا از سال گذشته برنامه های تبلیغاتی خود در شهرستانها و تهران به طور جدی آغاز و با تشکیل ستادهای فعال عزمی جدی برای حضور در عرصه رقابت  دارد.

 

Share