در دیدار محسن رضایی با مقام معظم رهبری چه گذشت ؟

به گزارش دیارمیرزا ، محسن رضایی  در جمع مردم دشتستان در مسجد فاطمه‌الزهرا (س) برازجان اظهار داشت: برازجان از شهرهای مهم و تاثیرگذار در کشور است و نام دشتستان و برازجان در تاریخ ایران بلندآوازه است. وی افزود: دشتستان نگین اقتصادی جنوب کشور است و خرمای این شهرستان اگر به درستی بسته‌بندی شود و بازاریابی […]

به گزارش دیارمیرزا ، محسن رضایی  در جمع مردم دشتستان در مسجد فاطمه‌الزهرا (س) برازجان اظهار داشت: برازجان از شهرهای مهم و تاثیرگذار در کشور است و نام دشتستان و برازجان در تاریخ ایران بلندآوازه است.

وی افزود: دشتستان نگین اقتصادی جنوب کشور است و خرمای این شهرستان اگر به درستی بسته‌بندی شود و بازاریابی لازم انجام شود می‌تواند در صادرات بسیار تاثیرگذار شود.

رضایی یادآور شد: دشتستان دارای مردمانی سلحشور است که در زمان رئیس‌علی دلواری و همچنین در دوران دفاع مقدس خود را به خوبی نشان داده‌اند.خبرگزاری فارس: روایت محسن رضایی از ملاقات اخیرش با مقام معظم رهبری

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: تلاش برای رشد و پیشرفت کشور باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد و همه باید با وحدت و همدلی برای ساختن ایران اسلامی اهتمام ورزیم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: تحقق شعار سال باید سرلوحه امور قرار گیرد و به وجود آوردن حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید مورد عنایت بیشتر قرار گیرد.

رضایی خاطر نشان کرد: ایجاد تحول سیاسی و تحول اقتصادی از اساسی‌ترین برنامه‌های بنده است و برای دسترسی به این هدف نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرم.

وی با بیان اینکه اقتصاد نیاز به حماسه دارد تا از عقب‌ماندگی خارج شود افزود: اگر اقتصاد بدون توجه به ارزش‌ها باشد، رشوه، ارتشا و فساد آن را فرا می‌گیرد.

رضایی بیان کرد: ایجاد یارانه سبز در کشاورزی از اهداف آینده بنده است و بدون تردید با توسعه بخش کشاورزی بسیاری از مشکلات اشتغال و مشکلات معیشتی خانوارها مرتفع می‌شود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم برگزاری انتخاباتی باشکوه در خردادماه گفت: برگزاری انتخابات باشکوه نماد حماسه سیاسی است و باید همه برای این مهم اهتمام ورزیم.

محسن رضایی با بیان اینکه ۳۰ میلیون نفر در انتخابات مشارکت می‌کنند ابراز داشت: مشارکت بالای مردم در انتخابات در سطح بین‌المللی اهمیت زیادی دارد.

وی همچنین به دیدار خود با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: حدود ۵۰ روز پیش با مقام معظم رهبری ملاقات داشتم و به ایشان عرض کردم که در صورتی که رئیس جمهور شوم، هماهنگ‌ترین دولت را با مقام معظم رهبری خواهم داشت.

رضایی بر لزوم تلاش برای ایجاد حماسه اقتصادی تاکید کرد و خواستار تلاش مردم و مسئولان برای تحقق منویات مقام معظم رهبری شد.

Share