دیدار انتخاباتی ولایتی با پورمحمدی / دیدار قالیباف با لاریجانی

علی اکبر ولایتی عضو ائتلاف سه گانه در دیدار با حجت‌الاسلام پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور گزارشی از روند فعالیت انتخاباتی و سازوکار ائتلاف سه‌گانه ارائه کرده است.

به گزارش دیار میرزا به نقل از خبرگزاری فارس :اخیراً علی اکبر ولایتی عضو ائتلاف سه گانه در دیداری که با حجت‌الاسلام پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور داشته است، ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت انتخاباتی و سازوکار ائتلاف سه‌گانه از وی برای کمک و تقویت این ائتلاف دعوت کرده است.

images1111

بر پایه این خبر حجت‌الاسلام پورمحمدی نیز در پاسخ اظهار داشت که بنده موافق این حرکت هستم اما هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری نگرفته‌ام.

وی ادامه داد: اگر بنده کاندیدای انتخابات آتی نشوم به عنوان یک نامزد و اگر در انتخابات حضور نداشته باشم به عنوان یک عضو جامعه روحانیت مبارز به این ائتلاف کمک می‌کنم.

به گزارش فارس پیش از این نیز قالیباف دیداری با لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی داشته به ارائه گزارشی از سازوکار ائتلاف سه‌گانه پرداخته است.

همچنین در پی انتشار برخی اخبار درباره دعوت این ائتلاف از محسن رضایی، یک منبع آگاه به فارس گفت: تاکنون هیچ دعوتی از محسن رضایی برای پیوستن به این ائتلاف صورت نگرفته است.

به گزارش فارس قرار است فعالیت رسمی ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در دهه فجر آغاز شود.

Share