قدردانی پروفسور سمیعی از مردم گیلان

به گزارش دیار میرزا پروفسور مجید سمیعی رئیس فدراسیون جهانی انجمن جراحان اعصاب و رئیس بیمارستان علوم عصبی هانوفر آلمان با ارسال نامه‌ای که یک نسخه از آن صبح امروز به دفتر خبرگزاری فارس در گیلان رسیده است، از مردم این استان قدردانی کرد. وی در نامه خود آورده است: از خداوند متعال شاکرم که بار دیگر موفق به حضور […]

به گزارش دیار میرزا پروفسور مجید سمیعی رئیس فدراسیون جهانی انجمن جراحان اعصاب و رئیس بیمارستان علوم عصبی هانوفر آلمان با ارسال نامه‌ای که یک نسخه از آن صبح امروز به دفتر خبرگزاری فارس در گیلان رسیده است، از مردم این استان قدردانی کرد.IMAGE634854034723029353-300x180

وی در نامه خود آورده است: از خداوند متعال شاکرم که بار دیگر موفق به حضور در سرزمین زیبا و سرسبز گیلان شدم تا دیداری دوباره با همشهریان مهربان، خونگرم و مهمان‌نواز خود داشته باشم.

پروفسور سمیعی افزود: از استقبال بسیار صمیمانه و ابراز احساسات قلبی گیلانیان عزیز نهایت تشکر را دارم و این را برای خود افتخاری بزرگ می‌دانم که مردم شریف رشت و مسئولان شهر، استان، دانشگاه علوم پزشکی، نمایندگان استان و اصحاب رسانه بنده را مورد لطف و مرحمت خود قرار دادند.

این جراح برجسته مغز و اعصاب جهان با بیان اینکه بنده به تمام مردم گیلان افتخار می‌کنم، ادامه داد: این ابراز احساسات و استقبال خالصانه مردم گیلان برای فردی که زندگی‌اش تنها برای فراگیری علم و دانش بوده، گویای فرهنگ والای مردم گیلان است و بی‌نهایت امیدوارم که نسل جوان آینده مانند پدران و مادران خود به اهمیت تحصیل و فراگیری علم واقف باشند و در راستای اعتلای دانش در خطه گیلان گام‌های بزرگ بردارند.

سمیعی افزود: از خداوند متعال آرزومندم هر چه زودتر موفق شویم برنامه‌های پربار و در نظر گرفته شده را جامه عمل بپوشانیم و این حقیر سعادت دیدار دوباره مردم گیلان را پیدا کند.

Share