دشمن عمود خیمه انقلاب را هدف گرفته است

غلامعلی حدادعادل جمعه شب در جمع عزاداران ۲۸ صفر در خیمه حسینی گلستان شهدای اصفهان گفت: امشب از شبهای نادر سال است که عطر وجود مبارک سه عزیز مسلمین در فضای میهن اسلامی پیچیده است و حرم امام رضا(ع)همچون چلچراغی شبستان ایران را روشن ساخته است.

غلامعلی حدادعادل جمعه شب در جمع عزاداران ۲۸ صفر در خیمه حسینی گلستان شهدای اصفهان گفت: امشب از شبهای نادر سال است که عطر وجود مبارک سه عزیز مسلمین در فضای میهن اسلامی پیچیده است و حرم امام رضا(ع)همچون چلچراغی شبستان ایران را روشن ساخته است.

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایام رحلت پیامبر افزود: در زمان ما دشمنان بشریت بیش از هر زمانی به وجود نازنین پیغمبر(ع) اهانت کردند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: در زمان امام(ره)سلمان رشدی با کتاب موهن آیه های شیطانی سلسه جنبان ملعونین شد و خمینی کبیر با فتوای تاریخی و شجاعانه خود، او را به زباله دان تاریخ سپرد.

وی ادامه داد: هجمه ها پایان نیافت و چند سال بعد در دانمارک کاریکاتورهای اهانت بار به ساحت نبی اکرم کشیدند و بعد از آن فیلم سازی دست پرورده آمریکا در هلند فیلمی علیه پیامبر ساخت و سال بعد از آن کشیشی آمریکایی اعلام کرد که قرآن را آتش می زند.

حدادعادل با بیان اینکه این هجمه ها علیه مقتدای مسلمین پایان نداشت، بیان داشت: در تابستان امسال هم فیلمی موهن به ساحت پیامبر با کمک صهیونیسم در آمریکا ساخته شد.

چرا استکبار پیامبر اسلام را هدف گرفته است؟

وی با طرح این سئوال که چرا استکبار جهانی پیامبر اسلام راهدف گرفته است و هجمه های پی در پی روا داشته است، اظهار داشت: استکبار از اسلام احساس خطر کرده است و از نیروی بیدار شده در مسلمانان هراس دارد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اضافه کرد: قدرتی در میان مسلمانان مانند آتشفشانی خاموش بعد از ۳۳ سال زبانه کشیده و گدازه های بیداری اسلامی از دهانه آن فوران کرده و جهان را می پوشاند.

وی ادامه داد: مسلمانان حرکت کرده اند و در سراسر جهان می خواهند جامعه اسلامی داشته باشند و دشمن به دنبال ریشه ایمان و بیداری در مسلمین است.

دشمن می خواهد شخصیت پیامبر را در ذهن مسلمانان بشکند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با ذکر این مطلب که می خواهد شخصیت نبی مکرم را در ذهن و دل مسلمانان بشکند، گفت: می خواهد اسوه حسنه و رشته اتصال همه مسلمانان به یکدیگر و ریسمان متصل به عرش کبریایی را پاره کند.

وی ادامه داد: آنها فهمیده اند محمد (ص) پنجره ای است که به جهان نور وحی می تاباند و همه مسلمانان درباره پیامبر اتفاق نظر دارند.

حدادعادل یادآور شد: دشمن امروزه مرکز ثقل ایمان همه مسلمین را هدف قرار داده است.

استاد آلمانی که با خرید یک مثنوی معنوی عاشق اسلام شد

مشاور مقام معظم رهبری با اشاره به تحقیقات غربی ها در مورد پیامبر اسلام اظهار داشت: خانم “آنه ماری شیمل” استاد آلمانی، با خرید یک مثنوی معنوی عاشق اسلام شد و به مقام استادی درجه یک عرفان اسلامی رسید و در مورد شخصیت پیامبر کتاب نوشت و عظمت ایشان را به غرب منتقل کرد.

حدادعادل افزود: در سال ۵۷ دیدم که روزنامه لاتین زبان “هرالد تریبیون” دو صفحه وسط را به معرفی کتابی در شان پیامبر اختصاص داده بود که در آن کتاب اولین از یکصد نفر معرفی شده بود و این کتاب پیغمبر ما را اولین فرد از تاثیرگذار ترین انسانها بر بشریت توصیف کرده است.

وی با بیان اینکه کسانی به پیامبر توهین می کنند که بیداری جوانان مسلمان برای منافع آنها ضرر دارد، ادامه داد: امان از دشمن ناشناسی که همه دردهای ایران ما از همین جا شروع می شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر مومن باشیم برای یک بار که دشمن را شناختیم دیگر فریب نمی خوریم.

حدادعادل افزود: دشمن شناسی در اسلام اهمیت دارد چرا که اسلام دین اجتماعی است و دین اجتماعی چون برای زندگی و سیاست و حکومت داری مردم برنامه دارد قطعا دشمن هم دارد.

وی ادامه داد: اسلام به مسائل فردی اکتفا نکرده و مانند ادیان و آئین های شرق آسیا نیست که تنها به تهذیب فردی توجه کند.

مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه دین های فردی دشمن ندارند، گفت: این به این دلیل است که این ادیان به مسائل اجتماعی و سیاسی زندگی مردم کاری ندارند ولی اسلام چون برای همه جوانب اجتماعی و سیاسی هم برنامه دارد، دارای دشمنان زیادی است.

حدادعادل ادامه داد: بزرگترین معلم دشمن شناسی پیامبر است و دین او جلوی زیاده خواهی مفسدین اقتصادی و اشراف زادگان قریش را گرفت و برای همین دشمن داشت.

ولایت، فلسفه سیاسی اسلام است

وی بیان داشت: علی (ع)چون مظهر ولایت بود و ولایت، فلسفه سیاسی اسلام است، دشمن داشت.

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با بیان این نکته که منظور از سفارش به نظم همان سفارش به حکومت داری اسلامی است، ادامه داد: علی (ع) آنقدر دشمن داشت و تبلیغات علیه او بود که در زمان شهادت در محراب برخی می گفتند مگر علی نماز هم می خوانده است؟!

افرادی به هیچ قیمت صندلی را پس نمی دهند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مسلمان باید مرز بشناسد و بی اعتنا نباشد، اظهار داشت: دین اسلام محبت به مردم مسلمان و کینه علیه کفار و منافقین و مفسدین است.

حدادعادل افزود: لازمه دشمن شناسی معرفت است و باید شناخت به وجود آید تا دوست و دشمن را اشتباه نگیریم.

وی ادامه داد: بصیرت چراغی به دست ماست که شرط دشمن شناسی و تقوا شرط بصیرت است.

وی با اشاره به این مطلب که آدمهایی که گرفتار دام شیطان می شوند به حب مال و جاه و عنوان در عالم سیاست گرفتار می شوند، بیان داشت: این افراد به هیچ قیمتی صندلی را پس نمی دهند و عنوان را که امانت حکومت اسلامی است به زور با چنگ و دندان نگه می دارند.

برخی انقلابیون دیروز حالا روز روشن را انکار می کنند و گرفتار اوهام شدند

این استاد دانشگاه، حب شهوت و شهرت را باعث خاموشی چراغ بصیرت دانست و گفت: دشمن هر روزی به رنگی در می آید و در روزگار ما برخی انقلابیون دیروز حالا روز روشن را انکار می کنند و گرفتار خیالات و اوهام شدند و آزادگی را باختند.

وی اضافه کرد: علی کارش سخت تر از پیامبر بود چون دوست و دشمن او به هم آمیخته بود و امان از منافقین.

بی بی سی در کودتای۲۸ مرداد اسم رمز می داد

عضو شورای انقلاب فرهنگی کشور گفت: آنها که پای ماهواره می نشینند و برنامه های زیرکانه آمریکا و انگلیس را می بینند که برای زندانیان ما دلسوزی می کنند و از دموکراسی و آزادی حرف می زنند باید از خود بپرسند این افراد که امروز دلسوز شدند، زمان طاغوت که ما ۱۰ هزار زندانی سیاسی داشتیم چرا دم نمی زدند؟

غلامعلی حدادعادل تصریح کرد: آیا می پرسند در ۲۰۰ سال اخیر استعمار انگلیس چه بر سر جهان آورده که اکنون بی بی سی برای ما راهگشا باشد؟ و جنایتی هست که آنها نکرده باشند؟

وی افزود: همین بی بی سی در کودتای ۲۸ مرداد به وطن فروشان اسم رمز می داد و حالا دلسوز حقوق بشر شده است.

اگر طرفدار حقوق بشر هستند چرا زمان شاه خفقان گرفته بودند؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مسخره است که اوباما برای ما پیام نوروزی می دهد، تاکید کرد: اگر طرفدار حقوق بشر هستند چرا زمان شاه خفقان گرفته بودند؟

اصلاح طلبان آب به آسیاب دشمن ریختند

مشاور مقام معظم رهبری در ادامه اظهار داشت: در مجلس ششم ما دائم با اصلاح طلبان مشکل داشتیم چون آب به آسیاب دشمن می ریختند و شاد می شدند که یک نماینده از سازمان ملل بیاورند که زندانهای ایران را ببیند و خلاف واقع گزارش دهد، آنها می رفتند بیرون زندان بست می نشستند که خود را مطرح کنند.

در زمان اصلاحات مسئله را آنقدر بزرگ کردند که بهانه دست دشمن افتاد

حدادعادل افزود: در زمان اصلاحات جمعا ۳۰ یا۴۰ زندانی به اصطلاح سیاسی وجود نداشت ولی مسئله را آنقدر بزرگ کردند که بهانه دست دشمن افتاد.

وی با طرح این سئوال که آیا اینها که دم از آزادی می زنند در زندان ابوغریب و گوانتانامو چه کرده اند، بیان داشت: نباید گول ظاهر افراد را خورد و فریب عنوان های مقدس را، اینها همه قرآن های سر نیزه و مسجد ضرار هستند و اگر بصیرت بود باید نابود می شدند.

سفارش رهبری به جوانان و خبرنگاران/ چرا رهبری “سئوال از رئیس جمهور” را متوقف کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، ادامه داد: سفارش عمده آقا به دانشگاهیان و جوانان و خبرنگاران این است که آب به آسیاب دشمن نریزید.

وی تاکید کرد: در زمین دشمن نباید بازی کرد و به بازی گرفته شد، ۴۰ روز پیش رهبری برای همین بود که سئوال از رئیس جمهور را متوقف کرد چرا که دشمن از آن سوء استفاده می کرد.

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس اضافه کرد: دشمن منتظر این اتفاق بود و هر چه دشمن را خوشحال کند باید متوقف شود.

وی یادآور شد: معیار شناخت ما شادی و نگرانی دشمن است، هر وقت شاد بود یعنی عملکرد ما خوب نبوده است و در عصبانیت او باید بدانیم خوب عمل کردیم.

دشمن عمود خیمه انقلاب را هدف گرفته است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه عداوت دشمن باید معلم ما باشد، گفت: در سالهای اخیر دشمن عمود خیمه انقلاب را هدف گرفته است.

حدادعادل ادامه داد: دشمن بسیار برای خراب کردن ولایت فقیه سرمایه گذاری کرده است تا جایگاه و شان رهبری را در ذهن مردم متزلزل کند که البته کور خوانده است.

ماجرای یک کامیون شمش طلا مربوط به آقا مجتبی خامنه ای!

وی افزود: بی بی سی در فتنه ۸۸ می گفت یک کامیون شمش طلا مربوط به آقا مجتبی خامنه ای می خواسته از مرز خارج شود که ترکیه آن را بازداشت کرده است.

وی ادامه داد: یا می گویند آقامجتبی در لندن یک بیمارستان و یک طبقه هتل را گارانتی کرده که بچه اش به دنیا بیاید و یک میلیون پوند پول داده اند.

حدادعادل اظهار داشت: من زندگی آقا مجتبی را از نزدیک دیده ام، مگر من پدر بزرگ آن بچه نیستم که با ۵۰۰ هزار تومان در یک بیمارستان معمولی تهران به دنیا آمد و دکترش خانم وزیر سابق بهداشت، خانم دستجردی بود.

وی تاکید کرد: می خواهند القا کنند که آقازاده ها کامیون طلا از مملکت بیرون می برند و بدین سان شان ولایت فقیه را زیر سئوال ببرند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مگر روز ۲۹ خرداد ۸۸ آقا نگفت اردوکشی خیابانی را تعطیل کنید و هر مشکلی بود به خودم بگوئید حل می کنم، پس چرا برخی حرف ولی فقیه را کنار زدند و ادامه دادند؟ چون بصیرت نداشتند و دوست ملت ایران هم نبودند، دوست آمریکا و بی بی سی و “وی یو ای” بودند.

مگر آنها که در نیویورک دستمال سبز به خود بسته بودند رای داده بودند

حداد عادل افزود: مگر آنها که در نیویورک دستمال سبز به خود بسته بودند رای داده بودند که جلوی قافله می گفتند رای ما را پس بدهید؟

وی ادامه داد: توصیه های رهبری معظم در ۱۹ دی در قم باید سرلوحه عمل ما باشد که فرمودند مگر انتخابات تا حالا آزاد نبوده که مردم را حساس می کنید؟

برخی با ابزار اقتصادی در صدد تبلیغات زودهنگام هستند

مشاوره مقام معظم رهبری تاکید کرد: ملت با بصیرت رفتار اقتصادی را از رفتار انتخاباتی و تبلیغاتی تشخیص دهند چرا که برخی با این ابزار در صدد تبلیغات زودهنگام هستند.

وی با بیان اینکه مردم با بصیرت اصفهان از همه امتحان ها سربلند خارج شدند، گفت: بچه های اصفهان در همه میادین خط شکن بودند و در میدان مدیریت کشور هم یکه تاز هستند.

حدادعادل در پایان یادآور شد: امتحان آینده ما خرداد سال آینده در انتخابات است که باز اصفهانی ها همچون گذشته با بصیرت به میدان می آیند و در پشت سر ولایت صلاح مملکت را انتخاب می کنند.

Share